Romano Denneboom genoot van SC Heerenvener: "Speelde echt goed"

Romano Denneboom
Romano Denneboom Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen boekte zaterdag een keurige overwinning en de nodige spelers aan Friese zijde maakten indruk. Eén daarvan is Mats Köhlert, die Romano Denneboom een goede wedstrijd vond spelen.

"Mats Köhlert van SC Heerenveen is de linksback", beoordeelt Denneboom de speler van SC Heerenveen in De Telegraaf. "Hij speelde gewoon echt goed, gaf een assist en raakte de lat tegen NAC Breda. Hij heeft zoveel drang en druk naar voren toe. Dat past bij het Heerenveen van Robin van Persie, die púre passie zie je zelfs in zijn juichen. Al heb ik ook genoten van het basisdebuut van linksback Matteo Dams bij PSV", aldus de voormalig voetballer.

SC Heerenveen was zaterdag met liefst 4-0 te sterk voor promovendus NAC Breda. Namens de Friezen kwamen Simon Olsson, Luuk Brouwers en Ion Nicolaescu (2x) tot scoren tijdens de eerste overwinning van hoofdtrainer Robin van Persie in de Eredivisie. Naast Köhlert nam Denneboom ook Simon Olsson en Luuk Brouwers op in zijn Elftal van de Week.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
wo
11/02
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
SC Heerenveen
14:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
Bekijk de hele stand