Rogier Meijer schrikt van nederlaag: "Deze zag ik niet aankomen"

Rogier Meijer
Rogier Meijer Foto: © BSR Agency

Rogier Meijer is zaterdagavond behoorlijk geschrokken van zijn ploeg. Sparta Rotterdam verloor kansloos met 0-4 van SC Heerenveen.

Meijer zag dat zijn ploeg weinig had in te brengen tegen SC Heerenveen. "Verdiend verloren, onze minste wedstrijd tot nu toe", concludeert hij na afloop in gesprek met Voetbal International. "Deze zag ik niet aankomen."

De oefenmeester had vertrouwen richting het duel met de Friezen/ "We hadden van de week goed getraind en hadden een goed beeld van Heerenveen. Maar we zijn er niet aan te pas gekomen. Dat is een pijnlijke constatering, we moeten goed kijken wat er niet goed ging en wat er beter of anders moet."

Na zeven wedstrijden staat Sparta op vijf punten. "Te weinig. We moeten het ook niet te negatief zien", benadrukt Meijer. "Ik snap dat dat door deze laatste wedstrijd zo voelt, maar dat is onterecht. Het was teleurstellend, maar zwartkijken heeft geen zin."

Lees meer:
0 reacties