Robin Veldman wil SC Heerenveen versterken: "Twee nieuwe spitsen"

Robin Veldman rondom het duel tegen AZ
Robin Veldman rondom het duel tegen AZ Foto: © Pro Shots

Robin Veldman zag SC Heerenveen met 4-1 verliezen van AZ en daarmee is het seizoen van de Friezen voorbij. De hoofdtrainer hoopt de komende zomer een aantal versterkingen te mogen verwelkomen in het Abe Lenstra Stadion.

"Je krijgt heel knullig de eerste goal tegen door de fout van Van der Hart. En daarna zie je een paar "klasse-flitsen" van AZ. En wij zijn te weinig dreigend geweest", begint Veldman voor de camera van Omrop Fryslân. De hoofdtrainer heeft geen zin om te praten over het feit dat SC Heerenveen haast geen uitwedstrijden heeft weten te winnen.

"Nee, daar wil ik het niet meer over hebben. Ik geef toch elke week hetzelfde antwoord. Ik kijk alweer naar volgende seizoen. We hebben in de voorbereiding ook wat uitwedstrijden gepland", gaat hij verder. Wel kijkt hij alvast vooruit naar volgend seizoen. "Er moet nog veel gebeuren. Ik wil fysiek graag een stap zetten en we moeten aan de slag met de staf."

"Of er een nieuwe keeper komt? Ja. Twee nieuwe linksbacks? Ja. Of één hele goede linksbenige verdediger. Twee nieuwe spitsen? Ja. Een vleugelaanvaller? Of misschien twee. Waarvan eentje wat meer achter de spits ook kan spelen. Ik noem het het type Ødegaard-aanvaller", aldus Veldman.

Lees meer:
0 reacties