Robin Veldman onthult: "Daar zijn we al twee weken mee bezig"

Robin Veldman
Robin Veldman Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen begint donderdagavond tegen AZ aan de play-offs voor Europees voetbal. De ploeg van Robin Veldman heeft zich tot in de puntjes voorbereid op het belangrijke treffen. 

De overwinning op Feyenoord zorgt bij Veldman voor een goed gevoel. "Het was een verdiende overwinning, dat geeft vertrouwen", vertelt hij op de clubsite. "Het duel daarvoor verloren we van Go Ahead Eagles, maar toen gingen we wel met applaus van het veld, want qua spelbeeld hebben we daar een mooie prestatie neergezet. Sowieso maken we stappen als je kijkt naar fysieke data. Dan heb ik het over de totale afstanden, sprints en intensiteit. Die progressie is mooi."

AZ is geen makkelijke tegenstander, benadrukt Veldman. "Zij hebben een jong en fris team, dat aanvallend voetbal speelt. Maar wij hebben ook een goed gevoel", aldus de hoofdtrainer, die onthult dat SC Heerenveen niks aan het toeval wil overlaten. "Het kan weleens spannend worden. Mocht het op penalty’s uitlopen: we zijn er al twee weken mee bezig."

De selectie van SC Heerenveen vertrek woensdagmiddag alvast naar Alkmaar. "Zo hebben we meer tijd samen om ons gameplan goed voor te bereiden, maar ook om even met elkaar te ontspannen. Het was een verzoek van de spelersgroep", legt de oefenmeester uit. "We willen geen steekjes laten vallen en er het maximale uithalen."

Lees meer:
0 reacties