Robin Veldman: "Dat kunnen wij grotendeels, alleen vandaag niet"

Robin Veldman
Robin Veldman Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen moet voorlopig even pas op de plaats maken. Zondag was FC Groningen met 0-2 te sterk, waardoor de Friezen geen aansluiting weten te vinden. 

SC Heerenveen had veel moeite met FC Groningen, dat uitstekend stond. "We zijn niet goed genoeg aan de bal geweest. De eerste helft hadden we wel drie goede momenten om een doelpunt te maken. Als je daar gewoon een goal maakt, sta je even tegen de verhoudingen in voor", reageert Robin Veldman na afloop bij ESPN. "Vooral aan de bal hebben we niet op ons niveau gezeten."

Veldman vond dat FC Groningen, los van de open slotfase, ook niet veel creëerde. "We hadden meer balbezit, alleen win je daar geen wedstrijden mee. Toen de structuren nog klopten, hebben zij ook geen grote kansen bij elkaar gespeeld. In die verhouding zat het wel gelijk", aldus de hoofdtrainer van SC Heerenveen. "Het was een gesloten wedstrijd. Groningen staat hoog op de ranglijst en wij willen competitief zijn met die plekken. Dat kunnen wij grotendeels, alleen vandaag niet."

Lees meer:
0 reacties