Robin Veldman bekritiseerd: "Dat is altijd een beetje makkelijk"

Robin Veldman
Robin Veldman Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen ging afgelopen weekend met ruime cijfers onderuit tegen FC Twente. De Tukkers wonnen met 5-0 en journalist Tom Knipping wijst naar de uitspraken van hoofdtrainer Robin Veldman.

"Na een kansloze bekernederlaag bij PSV verloor een onthutsend zwak SC Heerenveen met liefst 5-0 bij FC Twente", begint Knipping in Voetbal International. "Plek negen lijkt nog haalbaar, maar het doel - Europees voetbal - is opnieuw ver weg."

De hoofdtrainer van de Friese club maakte geen sterke indruk op de journalist. "Robin Veldman haalde uit naar zijn spelers, die niet het goede gedrag hadden getoond door niet goed terug te sprinten en met te weinig lef te spelen. Daarmee waren ook de supporters benadeeld. Dat is altijd een beetje makkelijk natuurlijk, een collectief fiasco afschuiven op de inzet van spelers", aldus Knipping.

Lees meer:
0 reacties