Reza: ''SC Heerenveen blijft een speciaal clubje voor mij''

Reza Ghoochannejhad speelde verdeeld over twee periodes bij SC Heerenveen. De huidige spits van PEC Zwolle heeft nog altijd goede herinneringen aan zijn tijd bij de Friezen.

"Ik draag Heerenveen gewoon een warm hart toe. Ik heb daar de gehele jeugdopleiding gezeten en begonnen in het betaalde voetbal. In 2006 heb ik mijn debuut mogen maken en ik heb prima periodes gehad. En zeker in mijn tweede periode was het eerste jaar gewoon een topjaar voor mij. Ik heb persoonlijk echt een leuke tijd gehad", begint Ghoochannejhad bij Radio Camataru.
 
"Ik heb nog steeds contact met mensen binnen de club", vervolgt de spits. "Ik heb nooit haat naar een club gehad. Ik heb bij veel clubs gespeeld, in vele landen. Maar Heerenveen blijft een speciaal clubje voor mij."

Ghoochannejhad is bij PEC Zwolle momenteel bankzitter. "Ik had natuurlijk liever meer wedstrijden gespeeld. Ik voel me fit en sterk. Ik heb heel veel plezier in het spelletje. Dan streef je nog steeds naar het hoog haalbare. Ik denk dat ik te weinig heb gespeeld als je naar mijn statistieken kijkt. Ik denk dat ik dertien doelpunten heb in pak en beet 28 wedstrijden. Het liefst wil je meer spelen, natuurlijk."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
zo
28/01
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
3/02
Fortuna Sittard
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 14 -3 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
11 Fortuna Sittard 14 -9 16
Bekijk de hele stand