Ramiz Zerrouki: "SC Heerenveen heeft hetzelfde probleem als wij"

Ramiz Zerrouki viert zijn goal tegen SC Heerenveen
Ramiz Zerrouki viert zijn goal tegen SC Heerenveen Foto: © BSR Agency

FC Twente boekte zaterdagavond een 5-0 overwinning in eigen huis tegen SC Heerenveen. Na twintig minuten maakten de Tukkers de openingstreffer. Ramiz Zerrouki pakte de bal van Sam Kersten en schoot die op prachtige wijze achter Bernt Klaverboer.

Waar FC Twente het hele seizoen al last heeft van de kansen missen, gingen ze er tegen Heerenveen toch gemakkelijker in. "Op het ene moment gaan de ballen er niet in, en nu vallen ze er allemaal lekker in", reageerde Zerrouki na de wedstrijd tegen RTV Oost. Volgens hem zat er een beetje frustratie in zijn schot: "Ik denk dat die eerste goal met overtuiging is genomen. Hij ging er prachtig in."

FC Twente domineerde de hele wedstrijd en liet Heerenveen geen kans. Zerrouki: "Ja, zeker. Dit is ook een compliment aan onszelf. Het moet ons een extra boost geven, want Heerenveen is een goede ploeg en voetbalt dit seizoen goed." Volgens de middenvelder mist Heerenveen ook effectiviteit, waardoor ze minder punten pakten. "Ze hebben een klein beetje hetzelfde probleem als wij, maar ik vind dat wij wel beter voetballen."

"Dus het is lekker om zo te winnen en goed voetbal te laten zien. Dat geeft vertrouwen. Alleen weten we ook dat we vaker zo spelen en dan de kansen niet benutten, waardoor we na zulke wedstrijden altijd negatiever praten", aldus FC Twente-middenvelder Ramiz Zerrouki. 

Lees meer:
0 reacties