PSV-watcher heeft suggestie voor Heerenveen: "Hij wil meer spelen"

Rik Elfrink in de Rood Wit Podcast
Rik Elfrink in de Rood Wit Podcast Foto: © Screenshot Rood Wit Podcast

SC Heerenveen moet het de komende maanden stellen zonder Levi Smans. De middenvelder heeft in de wedstrijd tegen FC Volendam een zware knieblessure opgelopen. Het is nog onduidelijk of de Friezen op zoek gaan naar een tijdelijke vervanger, al zullen er waarschijnlijk wel enkele namen op de lijstjes van Heerenveen staan.

PSV-watcher Rik Elfrink heeft alvast een suggestie voor de Friese club. "Bij Heerenveen is Levi Smans er een hele tijd uit met een knieblessure", zo begint de journalist dinsdagochtend op X. "Voorheen stond PSV'er Isaac Babadi lang op de lijst in Friesland."

De clubwatcher van PSV vervolgt: "De afgelopen tijd was dat niet meer actueel, maar de transferperiode duurt nog drie weken. Babadi wil graag meer spelen", zo besluit PSV-watcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad.

Lees meer:
0 reacties