Promotie lonkt voor Johnsen: ''Veel Serie A-clubs met interesse''

De kans lijkt redelijk groot dat Dennis Johnsen (23) komend seizoen in de Serie A actief is. Als het vanavond al niet gebeurd met Venezia FC, dat een 0-1 voorsprong verdedigd tegen Citadella, dan zijn er voldoende andere clubs met interesse in de oud-Heerenvener.

"Het is een heel mooi seizoen geweest, al had ik graag meer doelpunten gemaakt", laat Johnsen weten aan het Noorse NTB. In de Serie B scoorde hij dit seizoen zeven goals en gaf vijf assists. "Het zou heel gaaf zijn om te promoveren, en het betekent ongelooflijk veel voor de club, de fans en de hele stad. Het is een grote droom om in Serie A te spelen."

Mocht het donderdagavond mislopen, dan is de kans aanwezig dat Johnsen alsnog zelf promotie maakt. "Er is veel interesse van clubs hier in Italië, zowel uit Serie B als Serie A. Ik kan niet zeggen welke, maar er zijn behoorlijk grote clubs uit de Serie A geweest die navraag hebben gedaan", aldus Johnsen, die twee periodes (2015-2017 en half seizoen in 2019) voor SC Heerenveen actief was.

Voor Johnsen is het nog geen uitgemaakte zaak dat hij vertrekt bij Venezia. "Of ik nu naar de Serie A moet gaan, een stap moet zetten, of nog een jaar moet blijven om daarna een nog grotere stap te zetten: het is een afweging die ik moet maken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand