Pranjić: "In het begin twijfelde ik of het wel iets zou gaan worden"

Danijel Pranjić, Miralem Sulejmani, Michael Bradley en Jakob Poulsen
Danijel Pranjić, Miralem Sulejmani, Michael Bradley en Jakob Poulsen Foto: © Pro Shots

Danijel Pranjić heeft een lange voetballoopbaan achter de rug, maar de meeste wedstrijden speelde hij voor SC Heerenveen. De Kroaat kwam in meer dan 160 wedstrijden in actie voor de Friese club. Na zijn periode in het Abe Lenstra Stadion speelde Pranjić onder andere nog voor Bayern München en Panathinaikos.

"Als ik mijn hele carrière analyseer, dan ben ik het er mee eens dat ik mijn beste periode kende in Heerenveen", zegt Pranjić tegen SC Heerenveen TV. "Ik heb mezelf gevonden in dit dorp. En in het begin toen ik hier kwam, wist ik niet veel van SC Heerenveen. Ik kwam vanuit Zagreb, waar ongeveer één miljoen mensen wonen. In het begin twijfelde ik of het wel iets zou gaan worden. Ik dacht dat het moeilijk zou gaan worden."

"Maar toen ik eenmaal alles op een rij had gezet, had ik een bepaald doel voor mezelf. En ik ging niet overhaast te werk. Ik heb vier seizoenen in Heerenveen gespeeld. En elk jaar speelde ik weer beter en beter. Ik groeide mee met de club. Het was dus voor mij een goede keuze om te spelen bij een club als SC Heerenveen", aldus Pranjić.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/03
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
SC Heerenveen
21:00
Heracles Almelo
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
8 FC Groningen 23 -10 27
9 SC Heerenveen 23 -15 27
10 NAC Breda 23 -15 27
11 Fortuna Sittard 22 -11 26
12 NEC Nijmegen 22 2 25
Bekijk de hele stand