Perez eerlijk: "Heerenveen had ongelooflijk veel geluk daarmee"

Kenneth Perez bij Dit was het weekend van ESPN
Kenneth Perez bij Dit was het weekend van ESPN Foto: © Screenshot ESPN

Feyenoord won zondag ternauwernood bij SC Heerenveen. Kenneth Perez vond echter dat de Rotterdammers een prima wedstrijd op de mat legden.

"Fantastisch, ik vond Feyenoord écht goed spelen. Écht heel goed. Ze hadden ongelooflijk veel pech, en Heerenveen ongelooflijk veel geluk dat zij twee keer scoorden", begint Perez bij Dit was het Weekend op ESPN. "Feyenoord speelde heel goed, onder heel moeilijke omstandigheden, in heel kleine ruimtes. Het geduld dat zij blijven uitoefenen, ik kan daar wel van genieten. Ze bleven voetballen, het was niet haastig."

Lutsharel Geertruida, David Hancko, Mats Wieffer en Quinten Timber vond hij heel goed: een kwaliteitskwarter. "Timber is tussen de linies zó goed in de kleine ruimte. Weet je hoe moeilijk dat is?", stelt Perez. "Ik zag echt met verbazing te kijken dat dit eventueel 2-2 zou worden, of zelfs 2-1 voor Heerenveen. Dat waren toevalstreffers. Ik vond Feyenoord echt heel goed, het viel alleen net niet lekker."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Twente 33 15 54
7 Go Ahead Eagles 33 4 51
8 NEC Nijmegen 33 4 40
9 SC Heerenveen 33 -17 40
10 Fortuna Sittard 33 -17 40
11 Sparta Rotterdam 33 -2 39
12 FC Groningen 33 -11 39
Bekijk de hele stand