Oud-spits Heerenveen doet Cambuur de das om in degradatiekraker
SC Cambuur is in de degradatiekraker tegen FC Volendam hard onderuit gegaan. Tegen De Wijdbroeken werd er met 0-3 verloren, waardoor de Leeuwarders de nieuwe rode lantaarndrager in de Eredivisie zijn.
Al binnen tien minuten keek de ploeg van Sjors Ultee al met 0-2 achter. Bilal Ould-Chik en Robert Muhren deden de Leeuwarders pijn. Een kwartier voor tijd besliste voormalig Heerenveen-spits Henk Veerman het duel. De spits stond nog geen minuut in het veld toen hij een vrije trap binnen knikte. Afgelopen seizoen deed Veerman in Leeuwarden ook al van zich spreken. Toen scoorde de Volendammer namens SC Heerenveen twee keer in de derby, waardoor SC Heerenveen met 1-2 wist te winnen.
SC Cambuur 0-3 FCVolendam 74' Henk Veerman #CAMVOL pic.twitter.com/UHRj1lsj3d — zack💚 FAST GOALS (@GoalsZack) January 8, 2023