Oud-Heerenvener schrok van halfvol stadion: ''Dat kon ik niet geloven''

Thomas Prager speelde van 2001 tot en met 2008 bij SC Heerenveen. De Oostenrijkse middenvelder kende een plezierige tijd in het Abe Lenstra Stadion, de plek waar hij mooie herinneringen aan heeft te danken.

"Mooiste herinnering was zeker gelijk in het begin. Iedereen was zo vriendelijk en het maakte niet uit welk probleem ik in het begin had, ik kreeg altijd hulp aangeboden", zegt Prager tegen FeanFan. "Daarnaast mijn goal tegen Vitesse. Elk jaar krijg ik op Facebook een herinnering en dan kijk ik nog wel eens terug naar de goal."

"Verder al die Europa League wedstrijden, vooral Steaua Boekarest uit, voor zo'n 60.000 man", vervolgt de 34-jarige Prager, die terugblikt op een mooie tijd in Friesland. "Ik heb altijd genoten om voor SC Heerenveen en een uitverkocht stadion te spelen. Nu zijn er moeilijke tijden ook vanwege corona en de club heeft iedereen nodig, maar vooral jullie supporters."

"Heb niet zolang geleden beelden gezien met een halfvol Abe Lenstra Stadion", vervolgt de middenvelder. "Dat kon ik niet geloven, dus iedereen weer op naar het stadion om ons SC Heerenveen te steunen!!", aldus Prager tot besluit.

Vandaag een interview met Thomas Prager. Hoe is het met deze hardwerkende middenvelder? Even een terugblik op zijn tijdperk in Friesland en zijn functies in het heden!https://t.co/FxE0869pCM

— FeanFan (@FeanFanSV) June 30, 2020

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand