Oliver Braude schuldbewust na fout: "Dat neem ik mezelf kwalijk"

Oliver Braude aan de bal tegen NAC Breda
Oliver Braude aan de bal tegen NAC Breda Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen gaf vrijdagavond in de absolute slotfase opnieuw de overwinning uit handen tegen NAC Breda. Het was niet de eerste keer dat de Friezen punten verspeelden in de laatste minuten: ook tegen Go Ahead Eagles, FC Groningen en FC Utrecht gebeurde dat eerder dit seizoen. Oliver Braude was na afloop zichtbaar gefrustreerd.

"We moeten in de spiegel kijken en wedstrijden volwassener uitspelen. Daarin kunnen we nog groeien", zo vertelt de verdediger op de clubsite van SC Heerenveen. De rechtsback ging zelf in de fout bij de 3-3. Met nog maar enkele seconden te spelen verprutste hij een ingooi, waarna NAC alsnog gelijkmaakte. "Bij dat doelpunt was er miscommunicatie. Dat neem ik mezelf kwalijk."

Braude had eerder in de wedstrijd nog een positieve bijdrage geleverd bij twee Friese doelpunten, onder andere bij de 1-0 — het eigen doelpunt van Terence Kongolo. "Dat doelpunt kwam op een heel lekker moment, net voor de pauze. Dat geeft een boost. Helemaal omdat we niet goed speelden. Of dat door het weer kwam? Dat mag geen excuus zijn, daar hadden beide teams mee te dealen. We moeten kritisch op het spel zijn", aldus Braude.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand