OFFICIEEL | Van Koesveld komend seizoen verhuurd aan Helmond Sport
Als we de geruchten mogen geloven neemt SC Heerenveen naast Szabolcs Varga vandaag afscheid van nog een speler. Volgens het Weblog van Helmond wordt Robert van Koesveld vanmiddag gepresenteerd bij Helmond Sport.
De centrale verdediger (21) verruilde in februari 2015 de jeugdopleiding van Ajax voor SC Heerenveen, waar hij eerder ook in de jeugd al actief was. Sindsdien speelde hij mee bij de beloften maar dichtbij een Eredivisiedebuut heeft de in Den Haag geboren verdediger nooit gezeten.
Bij Helmond zal hij in Stephen Warmolts een andere oud-Heerenvener treffen.
Update: Van Koesveld vertrekt op huurbasis naar Helmond Sport, zo bevestigt de Jupiler League-club via de officiële kanalen.
Robert van Koesveld op huurbasis naar Helmond Sport. De 21-jarige verdediger is afkomstig van SC Heerenveen. pic.twitter.com/rvhTN3SNrL
— Helmond Sport (@HelmondSport) July 13, 2016