'Noppert staat mogelijk voor winters vertrek bij SC Heerenveen'

Andries Noppert
Andries Noppert Foto: © BSR Agency

Het is Andries Noppert nog altijd niet gelukt om zich terug te knokken in de basisopstelling van SC Heerenveen. De doelman moest begin 2024 plaatsmaken voor Mickey van der Hart, die nog altijd de eerste keeper van de Friezen is. Ondertussen is de kans aanwezig dat Noppert deze winter gaat vertrekken bij SC Heerenveen. Dat meldt de Leeuwarder Courant.

De doelman van Oranje tijdens het WK van 2022 is echter wel de speler met het hoogste salaris bij de Friezen. Het is dus de vraag welke club het salaris van Noppert kan en wil ophoesten. Ajax leek deze zomer Noppert naar Amsterdam te willen halen, maar dan wel in een ruildeal met Jay Gorter. Die wilde uiteindelijk niet naar Heerenveen, en dus bleef Noppert bankzitter in het Abe Lenstra Stadion.

Verder mag ook Hussein Ali vertrekken bij SC Heerenveen. De rechtsback is de derde keuze achter Oliver Braude en Denzel Hall. Heerenveen gaat mogelijk ook nog op zoek naar een nieuwe vleugelaanvaller, mocht er een club concreet worden voor Ché Nunnely. Het contract van de rappe aanvaller loopt aan het einde van dit seizoen af. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand