Noppert: "Dan kom je erachter dat je een paar centimeter tekort bent"

Andries Noppert
Andries Noppert Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen speelde zaterdagavond met 1-1 gelijk in eigen huis tegen FC Volendam. De Friezen kwamen al snel op 1-0, maar wisten dat uiteindelijk niet door te zetten. De ploeg kreeg genoeg kansen, maar FC Volendam ook, en zij wisten nog de 1-1 te maken in de tweede helft.

"Dan ben je al twee meter en dan kom je er achter dat je nog een paar centimeter te kort bent", zegt doelman Andries Noppert tegen Omrop Fryslân. Hij probeerde de inzet van Ozan Kokcu te stoppen, maar kon niet bij de bal. De doelman vindt 1-1 een teleurstellende eindstand. "Ik denk dat je jezelf moet belonen." 

"1-1 is leuk, het is een puntje, maar het hadden er drie moeten zijn." Noppert vindt dat Heerenveen genoeg kansen kreeg, vooral in de eerste helft. "Daar doe je jezelf tekort mee. En als zij dan wat lange ballen spelen, kan het gevaarlijk worden", aldus SC Heerenveen-doelman Andries Noppert.

Lees meer:
0 reacties