Mulder wil belangrijk zijn: ''Dan komen andere clubs vanzelf wel''

Erwin Mulder maakte afgelopen zomer de overstap van Feyenoord naar SC Heerenveen. De doelman is op zijn plek in Friesland, waar hij direct een basisplek veroverde. Mulder vindt dat hij zichzelf nog wel moet verberen.

"Dat is eigenlijk niet aan mij om te zeggen, maar ik weet wel dat ik in alle facetten van het keepen nog stappen kan maken", zegt de sluitpost tegenover FeanFan.nl. "Ik ben 26 en dan ben je voor een keeper nog relatief jong. Er is niet één specifiek ding waar ik doelbewust op train. Als ik naar mijn eigen spel kijk, kan ik wel tevreden zijn. Ik denk dat ik belangrijk ben geweest voor het team. Natuurlijk weet ik dat het nog beter kan en dat ik nog niet op mijn top ben, maar daar werken we aan."

Mulder hoopt via Heerenveen de weg omhoog weer in te slaan. "Ik heb hier voor twee jaar getekend en in die twee jaar wil ik belangrijk zijn voor Heerenveen. Natuurlijk is Heerenveen niet mijn eindstation, maar het is niet zo dat ik naar de top móet", geeft de doelman aan. "Ik wil hier mooie dingen laten zien en ik moet mijn niveau halen. Als je hier belangrijk bent en punten pakt voor je team, komen andere clubs vanzelf wel."

Lees meer: