Mister Heerenveen legt uit: "Foppe was mij en Viktor Elm vergeten"

Afgelopen zaterdag stond de Helden van Heerenveen-wedstrijd op het programma in het Abe Lenstra Stadion. Natuurlijk kon Mister SC Heerenveen, Maarten de Jong, niet ontbreken. Toch kreeg de oud-speler van de Friese club opvallend laat pas in de wedstrijd speeltijd van trainer Foppe de Haan.

"Ik zou het mooier vertellen", begint Maarten de Jong bij Omrop Fryslân. "Foppe was mij en Viktor Elm gewoon vergeten. Ze waren ons vergeten op te stellen, maar goed, dat maakt niet uit. Ik heb in de derde helft nog gespeeld." Ook voor Maarten de Jong was het een mooie avond. "Het is heel bijzonder. Ik ben de oudste, dat maakt het helemaal bijzonder." 

"Sommige jongens voetballen nog, en met anderen heb ik nog samen gevoetbald. Maar ik heb ook jongens gehad in mijn tijd bij Jong Oranje, die ik toen coachte. En daar voetbal je nu dan mee, hoe mooi is dat?" De oud-speler van SC Heerenveen genoot van de sfeer tussen alle oud-spelers. "Er is onderling een goede sfeer. Sommigen heb je jaren niet gezien, maar toch knuffel je elkaar, en is het gewoon lachen, gieren, brullen. Daar gaat het toch om, het moet een feest zijn", aldus 'Mister SC Heerenveen' Maarten de Jong

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 Sparta Rotterdam 30 -3 35
11 FC Groningen 30 -13 35
Bekijk de hele stand