Mickey van der Hart over ploeggenoot: "Hij heeft een tik gehad"

Mickey van der Hart na het duel tegen Ajax
Mickey van der Hart na het duel tegen Ajax Foto: © Pro Shots

Mickey van der Hart begon het seizoen als tweede doelman, maar schoof een plekje op door de vormcrisis van Andries Noppert. Toch kunnen beide keepers prima met elkaar door één deur.

"Andries heeft natuurlijk een tik gehad dat hij niet speelt. Als keeper weet je hoe dat voelt en dat is niet leuk", vertelt Van der Hart aan ESPN. "Aan de andere kant is het topsport en het is hij of ik. Ik ben heel blij dat ik een kans krijg, maar op persoonlijk vlak is het vervelend voor hem. Hij heeft zoveel meegemaakt in de afgelopen twee jaar. In die zin kan ik me niet voorstellen wat er allemaal op zijn bordje is gekomen."

Noppert voelt echter geen enkele rancune naar Van der Hart. Iets wat Van der Hart benadrukt met een voorbeeld van de wedstrijd tegen Ajax. "Andries was na afloop een van de eerste die mij feliciteerde. Dat spreekt boekdelen van hoe hij als persoon in elkaar zit. Onze samenwerking en de sfeer onderling is goed. Tuurlijk zal hij balen en af en toe teleurgesteld zijn, maar daar merk ik heel weinig van", aldus de doelman.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
zo
2/03
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
SC Heerenveen
21:00
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
10 SC Heerenveen 21 -15 25
11 NEC Nijmegen 20 3 24
12 PEC Zwolle 21 -6 24
13 Willem II 21 -6 23
Bekijk de hele stand