Management SC Heerenveen op de schop? "Er komen veranderingen aan"
Ferry de Haan bekleedt op dit moment een dubbelfunctie bij SC Heerenveen. De bestuurder is zowel algemeen als technisch directeur bij de Friese club. Clubwatcher Sander de Vries weet zeker dat dat gaat veranderen.
"Er komen veranderingen aan", begint De Vries bij Omroep Abe. "Er komt in principe een technisch manager na dit seizoen. Er komt ook een nieuwe financiële man. Ik heb gehoord dat er nog veel meer veranderingen gaan plaatsvinden. Bijvoorbeeld: er moet ook nog een hoofd jeugdopleiding komen. We hebben vaak benoemd hoe die jeugdopleiding er voor staat, dus dan gaan we niet oude koeien uit de sloot vissen."
"Een paar jaar geleden is er vanuit het toenmalige Stichtingsbestuur een organisatorische professionaliseringslag bewerkstelligd", vervolgt De Vries. "Ze begonnen bij het Stichtingsbestuur zelf, het hoogste cluborgaan."
"Vervolgens naar de Raad van Commissarissen, die daar onder zitten. Daarna naar de directeur, met Ferry de Haan. En nu is de laag eronder, het managementteam aan de beurt. Ik verwacht over een jaar dat er veel veranderingen hebben plaatsgevonden. En dat moet ook, want de klok is vijf voor twaalf allang gepasseerd", zo besluit Sander de Vries.