Luuk Brouwers lyrisch over teamgenoot: "Hij was heel belangrijk"

Luuk Brouwers komt het veld op bij Telstar
Luuk Brouwers komt het veld op bij Telstar Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen won zondagmiddag bij Telstar (2-3) de eerste uitwedstrijd in anderhalf jaar. Voor aanvoerder Luuk Brouwers dus genoeg reden om dik tevreden te zijn. 

Het was zoals vaker bij SC Heerenveen dit seizoen tot de allerlaatste seconde spannend. "Het was heel spannend. De eerste 44 minuten spelen we fantastisch en hadden we 3-0, 4-0 voor kunnen staan. Door een vrije trap komen we weer in de problemen door het spannend te maken", stelt Brouwers na afloop bij ESPN. "De tweede helft domineren we ook redelijk. "

Toch wist Telstar twee keer te scoren en was het nog dichtbij de gelijkmaker. "Wij leggen heel veel intensiteit in de wedstrijd. Het is de vraag of we dat negentig minuten kunnen volhouden, maar ik denk dat dat niet mogelijk is", beseft Brouwers. "Dan kom je ook wel eens in momenten dat je terugzakt en dan hebben we het zwaarder."

De middenvelder was ook nog zeer uitgesproken over Ringo Meerveld, die met een assist en een prachttreffer van grote waarde was in Velsen-Zuid. "Hij is een hele belangrijke speler voor ons. Je hebt dat soort creatieve spelers nodig", benadrukt de aanvoerder. "Die hadden we al met Smans, maar nu met Meerveld. Die breken dit soort wedstrijden open. Hij was heel belangrijk."

Lees meer:
0 reacties