Lukovic kan debuteren tegen FC Groningen: "Moeten geduld hebben"

Milos Lukovic
Milos Lukovic Foto: © BSR Agency

Milos Lukovic kan zaterdagavond tegen FC Groningen zijn eerste minuten voor SC Heerenveen maken. De gehuurde spits van Strasbourg is speelgerechtigd. 

Lukovic heeft zijn werkvergunning binnen en zit bij de wedstrijdselectie, maar een basisplek voor de negentienjarige aanvaller komt nog te vroeg. "Hij heeft niet veel gespeeld de afgelopen maanden, maar dat is niet te zien op de training. Ik werd er wel blij van, hij maakt een prima indruk. Het is een sterke gozer, maar hij is niet wedstrijdfit", legt Robin van Persie uit op de clubsite van SC Heerenveen. "We moeten dus wel geduld met hem hebben."

De oefenmeester kijkt uit naar de derby tegen FC Groningen, die eerder dit seizoen in het Abe Lenstra Stadion gewonnen werd door de thuisploeg. Van Persie kan wel genieten van de tegenstander van zaterdag. "Ze tonen veel lef in hun speelwijze, willen voetballen en hebben veel positiewisselingen. Het kan een heel leuke wedstrijd worden", blikt hij vooruit. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
22/05
AZ
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Twente 34 13 54
7 Go Ahead Eagles 34 2 51
8 NEC Nijmegen 34 5 43
9 SC Heerenveen 34 -15 43
10 PEC Zwolle 34 -8 41
11 Fortuna Sittard 34 -17 41
12 Sparta Rotterdam 34 -4 39
Bekijk de hele stand