Levi Smans trots ondanks PSV-verlies: "Een hele mooie mijlpaal"

Levi Smans viert zijn doelpunt tegen PSV
Levi Smans viert zijn doelpunt tegen PSV Foto: © BSR Agency

Levi Smans wist afgelopen weekend te scoren in de uitwedstrijd tegen PSV. Het was voor de middenvelder van SC Heerenveen een bijzonder duel. Het was namelijk zijn honderdste wedstrijd in het betaalde voetbal. Voelde het voor Smans zelf ook als een speciale wedstrijd?

"Ja, zeker. Ik ben 21 jaar, en om dan al honderd wedstrijden gespeeld te hebben, is een hele mooie mijlpaal", zegt Smans tegen SC Heerenveen TV. "Het is zonde dat we geen puntje of drie punten wisten te pakken, maar voor mij was het toch mooi dat ik een goal mocht maken."

Heeft de middenvelder vaak zijn eigen goal teruggekeken? "Ik heb hem best vaak doorgestuurd gekregen van familie en vrienden. Dus ik heb hem wel een aantal keren teruggekeken. Het was een mooie actie, en ik schoot hem mooi binnen", aldus SC Heerenveen-speler Levi Smans.

Lees meer:
0 reacties