Leuk en verfrissend' SC Heerenveen maakt indruk: ''Tik-tik-tik''

SC Heerenveen won zaterdagavond met 1-2 op bezoek bij Willem II en daardoor staat de ploeg van trainer Jurgen Streppel, met veertien punten uit zes wedstrijden, op een knappe tweede plek in de Eredivisie. Tony Alberda is onder de indruk van de Friezen.

"Het is leuk en verfrissend om naar Heerenveen te kijken", vertelt hij in gesprek met het Friesch Dagblad. "De balcirculatie is heel hoog. Tik-tik-tik. Ze spelen veel naar voren, goed om te zien. Stijn Schaars legt de balletjes lekker weg en voorin heb je heel veel snelheid. Dat is een gevaarlijk wapen. De andere topploegen hebben stuk voor stuk een flinke tik gehad de laatste weken. Als er een moment is om bij de topvijf te komen, is het dit seizoen", beseft Alberda.

"Ook ploegen als FC Twente en FC Groningen hebben het lastig", constateert de oud-speler van de Friezen. "Een zelfde inzinking als vorig jaar zullen ze niet weer hebben, ze hebben namelijk frisse jongens. Met Erwin Mulder, Sam Larsson en Jeremiah St. Juste had je vorig seizoen spelers die graag weg wilden en vooral aan zichzelf dachten. Dat is nu niet zo. Al met al ben ik zeer positief en zie ik Heerenveen bij de eerste vijf eindigen", besluit Alberda. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
za
11/11
Vitesse
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
10 NEC 7 -2 7
11 PEC Zwolle 7 -5 7
12 Vitesse 7 -5 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
Bekijk de hele stand