Leerdam toeschouwer bij PSV - SC Heerenveen: "Of ik fan ben?"

Jutta Leerdam was afgelopen weekend de opvallende aanwezig bij het duel van PSV tegen SC Heerenveen. Dinsdagmiddag, voorafgaand aan haar bezoek aan premier Rob Jetten, uitte zij zich over haar aanwezigheid in het Philips Stadion.

Leerdam zag de Eindhovenaren met 3-1 winnen van SC Heerenveen, al was de schaatster zelf veel bezig met haar telefoon. Dat gegeven lijkt wel verklaard te kunnen worden. "Of ik PSV-supporter ben? Nee, ik was uitgenodigd voor de Business Club van mijn sponsor", aldus Leerdam tegenover De Telegraaf.

"We hebben er een mooi moment van gemaakt om samen met mijn sponsor te vieren dat ik deze medailles heb mogen winnen. Zij hebben mij heel erg geholpen, dus dat was bijzonder", besluit ze. 

Lees meer:
0 reacties