Kraay niet eens met keuze Van Persie: "Dat vind ik helemaal niks"

Hans Kraay junior heeft hoge verwachtingen van Robin van Persie als trainer van SC Heerenveen dit seizoen. De analist is erg te spreken over de manier van voetballen die Van Persie constant beschrijft, maar is minder te spreken over de keeperskwestie.

"Van Persie verwacht heel veel van zichzelf. Ik wel de indruk dat SC Heerenveen een heel fris SC Heerenveen wordt", zegt Kraay bij ESPN. "Trainers zeggen vaak in de voorbereiding: we gaan hoog druk zetten, combinatievoetbal op de helft van de tegenpartij, als we de bal kwijt raken gaan we hem gelijk weer veroveren, 5 seconden-regel..." 

Kraay jr. vervolgt: "Ik ken heel veel trainers die dan na één nederlaag tien meter terug gaan, na twee nederlagen 20 meter en na drie nederlagen catenaccio gaan spelen. Dat gaat Van Persie niet doen. Dat vind ik heel spannend."

Van Persie heeft ervoor gekozen om per wedstrijd te bekijken welke keeper hij nodig heeft. Hij stelt dus geen eerste keeper aan. Kraay: "Dat vind ik helemaal niks, wat hij doet met zijn keepers. Hij gaat rouleren met Noppert en Van der Hart." 

"Noppert vond het niet zo leuk, maar dat hij kan hij niet zeggen. Ik kan het wel zeggen, want ik hoef niet te keepen bij Robin. De keuze voor Van Persie is een hele frisse van Heerenveen, maar een hele rare keus met de keeper", aldus Kraay jr. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/11
Fortuna Sittard
20:00
SC Heerenveen
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
10 SC Heerenveen 11 0 14
11 Go Ahead Eagles 11 0 13
12 Fortuna Sittard 11 -4 13
13 NAC Breda 11 -5 12
Bekijk de hele stand