KNVB duidelijk over SC Heerenveen - Feyenoord: "Wachten we af"

Sneeuw bij het Abe Lenstra Stadion
Sneeuw bij het Abe Lenstra Stadion Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen hervat zondagmiddag de competitie met een thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Het is de vraag of die wedstrijd door kan gaan vanwege het winterweer.

De KNVB heeft echter aan de NOS laten weten nog niet bezig te zijn met het uitstellen van de Eredivisiewedstrijden dit weekend nu de voetbalvelden in Nederland ondergesneeuwd zijn en het winterweer voorlopig aanhoudt.

"Het is gebruikelijk dat we veel scenario's over wat wel en wat niet bespreken, maar niet heel anders dan anders. Er is nog niet iets concreets van een speelronde uitstellen, we wachten de berichtgeving af", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.

De KNVB houdt nauw contact met de clubs. "De clubs hebben contact met de lokale driehoek. In dat contact wordt onder andere besproken of supporters veilig kunnen afreizen naar de stadions." 

Een aantal clubs kan zich in Nederland niet optimaal voorbereiden door de winterse omstandigheden. Ook in het buitenland kampen clubs met problemen, omdat terugvluchten geannuleerd zijn. Zo zit SC Heerenveen voorlopig vast in het Spaanse Torremirona, dat vlak boven Barcelona ligt, en het is de vraag wanneer de Friezen terug kunnen vliegen. Feyenoord verblijft ook in Spanje, maar zit helemaal in het zuiden bij Málaga in Marbella.  

SC Heerenveen viert feest, met Zagaritis, Brouwers, Meerveld en Vente
SC Heerenveen zit vast: 'Duel met Feyenoord op losse schroeven' Lees ook
Lees meer:
0 reacties