Klaverboer kent bijzonder debuut: "Dat is het belangrijkste"

Bernt Klaverboer druipt af
Bernt Klaverboer druipt af Foto: © Pro Shots

Bernt Klaverboer maakte woensdagavond zijn officiële debuut voor SC Heerenveen. De bekerwedstrijd tegen ASWH (0-1) liep echter niet helemaal zoals hij gehoopt zou hebben. De jonge doelman moest in de 55e minuut met rood van het veld. 

Het was in eerste instantie een geweldige avond voor Klaverboer. "Dit was ontzettend mooi. Ik heb wat vrienden van Nieuw Noord, die stonden achter me. Het was een heel mooi gevoel, waar ik heel lang naar uitgekeken heb", vertelt hij na afloop bij Omrop Fryslân. Na rust kwam Klaverboer uit en botste hij hard met een aanvaller van ASWH. "Ik dacht dat ik de bal kon hebben, maar ik was te laat en raak die jongen. Dat was een foute beslissing."

Klaverboer kon leven met de rode kaart en zag aanvaller Quincy Tavares tot zijn grote schrik met een brancard van het veld afgaan. "Ik heb even met hem gesproken, dat gaat allemaal oké. Dat is uiteindelijk het belangrijkste", vertelt de opgeluchte Fries. "Ik ben heel blij dat de jongens het over de streep getrokken hebben."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt donderdagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand