Kees van Wonderen is positief: "Hij koppelt dat aan kwaliteit"

Kees van Wonderen
Kees van Wonderen Foto: © Pro Shots

Jan Bekkema heeft zijn contract bij SC Heerenveen met een jaar verlengd, tot groot genoegen van Kees van Wonderen. Ondanks het feit dat de keeper nog niet gedebuteerd is, is de trainer positief.

"Jan is al heel lang derde doelman bij ons. Een rol die je moet kunnen en willen accepteren. Jan kan dat en koppelt dat aan kwaliteit, want hij is bovenal een goede keeper", aldus Van Wonderen in gesprek met de Leeuwarder Courant.

De doelman schoof dit seizoen door naar de positie van de tweede keeper, aangezien Andries Noppert geblesseerd raakte. Hij is tegen Go Ahead Eagles weer terug en mag meteen starten. "Andries is volledig pijnvrij en is voor ons van meerwaarde. Dus dan is er bij ons ook geen twijfel meer. Hij gaat starten."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 NEC 6 0 7
10 PEC Zwolle 5 -1 7
11 Heracles Almelo 5 -2 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 Ajax 4 1 5
14 Vitesse 5 -6 3
15 RKC Waalwijk 5 -9 3
Bekijk de hele stand