"Karlsbakk is als 19-jarige beter dan Jørgen Strand Larsen"

Jørgen Strand Larsen
Jørgen Strand Larsen Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen heeft afgelopen week miljoenen uitgegeven om Osame Sahraoui (21) en Daniel Karlsbakk (19) vast te leggen. De twee Noorse aanvallers zijn met hoge verwachtingen binnengekomen in het Abe Lenstra Stadion.

Na het vertrek van Amin Sarr had de Friese club geld te besteden om de twee aanvallers binnen te halen. Sahraoui stond al langer op het verlanglijstje van SC Heerenveen, maar Vålerenga vroeg teveel geld. Nu was een transfer alsnog mogelijk, omdat de vleugelaanvaller een contract tot het einde van dit kalenderjaar had in Noorwegen.

"Als de voortekenen niet bedriegen heeft Heerenveen met Sahraoui een publieksspeler binnengehaald, die meteen voor een kwaliteitsimpuls zorgt", schrijft clubwatcher Sander de Vries in de Leeuwarder Courant. Volgens de journalist heeft de linksbuiten het in zich om net zo'n 'attractie' te worden als Chidera Ejuke, bij wie Sahraoui informatie inwon over SC Heerenveen.

Ook rondom Karlsbakk zijn de verwachtingen hoog. De talentvolle spits krijgt de tijd om te wennen in Friesland, maar zijn transfersom was hoger dan die van Sarr. SC Heerenveen ziet de groeipotentie van Karlsbakk en ook in zijn vaderland wordt er veel van hem verwacht. "Gehoord in Noorwegen: Karlsbakk is als 19-jarige beter dan Jørgen Strand Larsen. Dat belooft wat", aldus De Vries. FC Groningen verkocht Strand Larsen afgelopen zomer voor twaalf miljoen euro aan Celta de Vigo.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand