Joris van Overeem: "Ja, Heerenveen heeft een tijd ondergepresteerd"

Joris van Overeem in het Abe Lenstra Stadion
Joris van Overeem in het Abe Lenstra Stadion Foto: © Pro Shots

Joris van Overeem is sinds deze zomer speler van SC Heerenveen. De middenvelder is overgekomen vanuit het Israëlische Tel Aviv en heeft bewust gekozen voor de transfervrije overstap naar het Abe Lenstra Stadion.

"Ik was op zoek naar een sportief plan, dat goed bij de nieuwe fase in mijn leven past", vertelt Van Overeem in Voetbal International. "Dat matchte perfect bij Heerenveen. Toen ik begon met voetballen was dit een grote club, die altijd Europees voetbal speelde en veel interessante spelers had. Prachtig stadion ook."

"Maar de laatste jaren is er toch niet heel goed gepresteerd", gaat de middenvelder van de Friese club verder. "Heerenveen deed vaak wel mee, en haalde ook wel een paar keer de play-offs, maar het échte doorstoten is al even niet meer gelukt. Ik heb het gevoel dat Heerenveen een tijdje heeft ondergepresteerd, ja. Als je kijkt naar deze club, denk ik dat er gewoon heel veel mogelijk moet zijn."

"Dat gevoel had ik al en na een eerste gesprek met de mensen hier kreeg ik het gevoel dat zij er ook zo over dachten. De weg die daarvoor is ingeslagen lijkt me een goede. Ik zag hier voor mezelf dus meteen een hele mooie uitdaging en kansen liggen", aldus Van Overeem.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
wo
11/02
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
SC Heerenveen
14:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
Bekijk de hele stand