Johnny Jansen wees aanbod af: "Financieel was er een verschil"

Johnny Jansen zit niet stil na zijn vertrek bij SC Heerenveen. De oud-trainer kijkt volgende week twee dagen mee met Vitesse en liep onlangs mee bij het SC Cambuur van Henk de Jong.

Jansen heeft echter nog geen nieuwe club, al kon hij afgelopen zomer aan de slag bij Telstar in de Keuken Kampioen Divisie. "We hebben wel serieus contact gehad met Telstar", beaamt Jansen in gesprek met Omrop Fryslân. "Maar dat heeft verder tot niets geleid."

"Financieel zaten we met elkaar te kletsen, de club en mijn zaakwaarnemer. Dat was wel een verschil, dat kan", legt Jansen uit. "Maar het plan dat ze hebben sprak me wel aan. Maar je wilt er wel met je gezin naartoe. Er kwamen gewoon heel veel dingen bij kijken, waarbij we dachten: dat past niet", aldus Jansen, die zich niet te groot voelt voor de Keuken Kampioen Divisie.

"Nee, joh. Verre van dat", reageert de oefenmeester. "Ik wil het liefst gewoon weer elke dag op het veld staan. Dus dat is geen issue. Ik heb bij Telstar gewoon een goed gesprek gehad, alleen waren er andere dingen waar we niet uitkwamen. Klaar."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 NEC 6 0 7
10 Heracles Almelo 5 -2 7
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 4 1 5
15 Vitesse 5 -6 3
Bekijk de hele stand