Johnny Jansen heeft 'gunfactor': "Niet echt lekker weggegaan"

Johnny Jansen wijst
Johnny Jansen wijst Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen neemt het zondagmiddag op tegen PEC Zwolle. Hiermee treft de ploeg uit Friesland een oude bekende. Oud-trainer Johnny Jansen is tegenwoordig trainer van de ploeg uit Overijssel. 

"Ik gun hem dat wel", begint Tijmen van Wissing in de Oosttribune. "Hij is niet echt lekker daar weggegaan. Ik vind het een aardige man en hoe hij daar is weggegaan verdiende niet de schoonheidsprijs. Er gaan altijd best wel veel mensen met problemen weg bij Heerenveen."

"De vorige jaren wel ja", reageert Gertjan Verbeek. "Vroeger was dat niet zo", haakt Jan van Staa in. "Toen kende iedereen elkaar wel. Iedereen kende dat bestuur met Riemer van der Velde en Foppe de Haan. Die zijn er overigens nog steeds altijd."

"Ik vind Zwolle de favoriet voor zondag", gaat Van Wissing verder. "Ik denk dat het een heel interessante wedstrijd kan worden", stelt Verbeek. "Degene die wint maakt een grote sprong. Ik hoop niet dat dat verlammend gaat werken. Dan gaat de druk er een beetje af. Maar Heerenveen is gewoon heel wisselvallig."

Lees meer:
0 reacties