Jeffrey Bruma kon naar Spaanse grootmacht: "Hadden zich gemeld"

Jeffrey Bruma heeft geen spijt van zijn vroege transfer naar Chelsea. De voormalig verdediger van SC Heerenveen vertrok als jeugdspeler van Feyenoord naar de Engelse grootmacht. 

Bruma weet nog goed wanneer hij op de radar kwam bij Chelsea. "We speelden met Feyenoord Onder 15 een toernooitje in Madrid. Een week later kreeg ik een belletje van m'n agent dat Chelsea en Real Madrid zich hadden gemeld", blikt hij terug in De Rood Wit Podcast. 

Samen met zijn ouders en zijn agent besprak Bruma of het verstandig was om op jonge leeftijd al een stap naar het buitenland te maken. "Toen zijn we naar Londen gevlogen om met Frank Arnesen (toenmalig hoofd jeugdopleiding Chelsea red.) te praten. Dat was heel vrijblijvend. Toen heb ik de keuze gemaakt om het te doen", legt hij uit. De oud-prof sprak niet met Real Madrid en koos voor Chelsea. "Puur gevoel, ik weet ook niet waarom. Real Madrid voelde heel ver weg. Chelsea voelde warmer."

Bruma werd uiteindelijk nooit echt basisspeler van Chelsea, maar heeft absoluut geen spijt van zijn keuze. "Ik heb daar vier topjaren gehad, kampioen geworden en vijftien wedstrijden in het eerste gespeeld."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand