Jansen tekent bij SC Heerenveen: "Heb hier echt alles meegemaakt"

Kai Jansen tekende woensdag zijn eerste profcontract bij SC Heerenveen. De 17-jarige middenvelder tekende voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar, en is blij met zijn beloning. Jansen speelt al meer dan tien jaar in de jeugdopleiding van de Friezen. 

"Super mooi. Ik ben er echt heel erg blij mee", zegt Jansen tegen SC Heerenveen TV. "Ik ziet hier al heel lang, dus echt fijn om daar dan ook de erkenning voor te krijgen. Ik was zeven jaar toen ik gescout werd voor de jeugdopleiding. Toen heb ik twee jaar de voetbalschool gedaan. Robin Veldman heeft mij toen zelf verteld dat ik bij de jeugd mocht komen. En eigenlijk sinds de Onder 11 loop ik hier elk jaar mee. Ik heb hier echt alles meegemaakt."

Wat voor soort type speler is Kai Jansen? "Ik ben een aanvallende middenvelder, maar die ook verdedigend heel veel werk levert. Ik kan eigenlijk de hele wedstrijd doorgaan. Ik kom goed voor de goal en scoor veel goals. Ik ben kopsterk en ook best wel fysiek sterk. Mijn droom is om te debuteren in het eerste elftal van Heerenveen. Het liefst in het Abe Lenstra Stadion, maar eigenlijk maakt het niet uit waar. Uiteindelijk gaat het er om dat ik mijn minuten ga maken in de toekomst", aldus Kai Jansen. 

Zet in op SC Heerenveen tegen Feyenoord!

SC Heerenveen speelt woensdagavond de bekerwedstrijd bij Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
Heracles Almelo
16:30
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
11 PEC Zwolle 16 -16 19
12 Go Ahead Eagles 16 -3 18
Bekijk de hele stand