Jansen looft speler: "Ik heb bij SC Heerenveen met hem gewerkt"

In de uitzending van 1Twente Voetbaltijd hebben oud-trainer Michel Jansen en oud-scout René Wagelaar hun zorgen geuit over de huidige vormcrisis van FC Twente. Volgens het tweetal ontbreekt het de Enschedese club vooral aan leiderschap binnen het elftal en daarbij komt ook SC Heerenveen even ter sprake.

Michel Jansen wees met name op de rol van enkele Nederlandse spelers die volgens hem meer verantwoordelijkheid moeten nemen. “Ik vind met name dat de jongens die het moeten doen, en met name ook de Nederlandse jongens. zoals een Michel Vlap en Mees Hilgers, dat soort jongens moeten goede momenten hebben". zei Jansen. "Ik heb bij SC Heerenveen met Vlap gewerkt. Hij is gewoon echt een goeie speler. Alleen dan komt er nu ook een moment dat je juist in deze periode moet opstaan. Dat is iets wat Van Wolfswinkel altijd wel doet."

René Wagelaar reageerde kritisch op de uitspraak over Michel Vlap: "Maar Vlap is toch geen leider? Dan wordt hij toch nooit?". Jansen erkende dat punt, maar nuanceerde het: "Nee, maar je hoeft geen leider te zijn. Hij kan natuurlijk wel het spel naar zich toe trekken. Hij kan als geen ander spel bepalen als hij goed in goeie doen is", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand