Jan Streuer realistisch: "Dan blijft alleen SC Heerenveen over"

Heracles Almelo won vorige week vrijdag in eigen huis met 2-0 van Jong Ajax en daardoor kroonde de club uit Overijssel zich tot kampioen van de Keuken Kampioen Divisie. Jan Streuer, de technisch directeur van FC Twente, heeft het duel op Erve Asito echter niet bekeken.

"Ik heb het niet gezien, moet ik zeggen", geeft hij toe bij VoetbalTijd. "Maar ik vind het wel goed dat ze (Heracles, red.) terugkomen. Het is toch prachtig die wedstrijden? Je moet alleen zorgen dat je de betere bent. Ze trekken ook behoorlijk veel publiek", constateert Streuer.

De ervaren bestuurder, die bij de Tukkers op dit moment samenwerkt met Arnold Bruggink, vindt het ook mooi dat PEC Zwolle en Go Ahead Eagles volgend seizoen in de Eredivisie zitten. Hij ziet dat ze in het noorden namelijk juist problemen hebben. "FC Groningen en Cambuur zijn eruit (beide clubs zijn inmiddels al gedegradeerd, red.) en FC Emmen mogelijk ook. Dan blijft alleen Heerenveen over", constateert Streuer.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 NEC 6 0 7
10 PEC Zwolle 5 -1 7
11 Heracles Almelo 5 -2 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 Ajax 4 1 5
14 Vitesse 5 -6 3
15 RKC Waalwijk 5 -9 3
Bekijk de hele stand