'Ik vond dat hij te weinig voor het team deed, dat ga ik hem ook vertellen''

Henk Veerman ontbreekt zondagmiddag in de derby tegen SC Cambuur. De spits van SC Heerenveen kreeg in het bekerduel met Helmond Sport een directe rode kaart. Mitchell Te Vrede, die juist terugkeert van een schorsing, lijkt zijn logische vervanger.

"Te Vrede is eenzelfde type speler als Veerman", zegt trainer Foppe de Haan op de officiële website van SC Heerenveen. "In zijn spel misschien iets verder en slimmer, maar meer dan Veerman afhankelijk van ballen van de flanken."

De Haan hoopt dat Te Vrede klaar is voor het duel met SC Cambuur. "Hij moet aan de bak", geeft de oefenmeester aan. "Toen hij meespeelde vond ik dat hij te weinig voor het team deed. Dat ga ik hem ook vertellen. Hij heeft het voor zijn kiezen gehad, maar is sterk en kan het aan."

Lees meer: