'Ik kon bij Shakhtar veel geld verdienen, maar besloot om te blijven''

Arek Radomski was tussen 1997 en 2005 een zeer gewaardeerde kracht op het middenveld van SC Heerenveen. Als controleur speelde hij zich ook in de belangstelling van buitenlandse clubs, maar tot een grote transfer kwam het uiteindelijk niet.

"Er zijn twee clubs geweest. Eerst Borussia Mönchengladbach, maar zover ik weet wilde Heerenveen wat teveel geld van hun. En in de goede periode is er ook Shakhtar Donetsk geweest, maar toen heb ik gekozen om niet te gaan", vertelt Radomski bij Radio Camataru, de podcast van FeanOnline. "Ik kon er veel geld verdienen, maar samen met mijn vrouw ervoor gekozen om hier te blijven."

"De kinderen waren klein, ik wilde gewoon rust hebben. Ik ben een echte familieman en wilde gewoon dichtbij huis zijn en niet zo ver weg reizen voor wedstrijden. Dat was in Nederland perfect", glimlacht de inmiddels 42-jarige Pool. Uiteindelijk ging Mariusz Lewandowski, een teamgenoot van Radomski bij het Poolse nationale elftal, uiteindelijk wél op het lucratieve aanbod uit Oekraïne in.

"Hij heeft negen jaar bij Shaktar Donetsk gespeeld en heel veel geld verdiend", lacht Radomski. "Hij zei: Het is echt een goede keuze geweest, het is een grote club. Hij was er echt blij mee en heeft nu een apartement in Dubai of Qatar. Tsja. Keuzes, hè?", lacht Radomski. Vervolgens serieus: "Nee, ik ben tevreden met wat ik heb gedaan, dat is het belangrijkste."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
23/09
SC Heerenveen
21:00
Excelsior
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
8 PEC Zwolle 5 -1 7
9 Excelsior 5 -1 6
10 Heracles Almelo 4 -2 6
11 SC Heerenveen 5 -4 6
12 Ajax 4 1 5
13 NEC 5 -3 4
14 Vitesse 4 -5 3
Bekijk de hele stand