'Ik heb er vertrouwen in dat ze twee keer kunnen winnen van Excelsior''

Na de overwinning op PSV is de verwachting in Heerenveen en omstreken dat de Superfriezen zaterdag en woensdag ook 'wel eventjes' van Excelsior kunnen gaan winnen. Chris de Wagt, sinds enkele weken trainer van de beloften, heeft er ook wel vertrouwen in een goede afloop.

"Of ze twee keer winnen van Excelsior? Ja. De laatste weken heb ik Heerenveen uiteraard wat meer kunnen volgen. Ik heb er absoluut vertrouwen in dat ze twee keer kunnen winnen", stelt De Wagt aan tafel bij Fryslân Hjoed op Omrop Fryslân.

Oud-Heerenvener en FeanOnline-columnist Geert-Arend Roorda is iets minder stellig: "Ik vind het gevaarlijk om 'ja' te zeggen, maar het zou ideaal zijn. Heerenveen heeft afgelopen weekend goed gespeeld maar daarvoor hebben ze me nog niet echt overtuigd."

Zelf speelde Roorda een halfjaar voor Excelsior en hij weet wat de kracht is van de club. "Het komt wat door de entourage, dat is Heerenveen niet gewend. Het is een klein veld, veel kleiner dan het Abe Lenstra Stadion en het kunstgras is ook in hun voordeel. Als je daar aan gewend bent, kan het een voordeel zijn."

Lees meer: