Huntelaar niet naar SC Heerenveen': ''Heb begrepen dat hij stopt''

Klaas-Jan Huntelaar zal komend seizoen niet in een SC Heerenveen-shirt spelen, zo verwacht NEC-investeerder Marcel Boekhoorn. De Nijmegenaar heeft vernomen dat de aanvalsleider gaat stoppen als prof.

Op basis van de laatste berichten rondom Huntelaar leek NEC dichtbij een deal met hem. Ook zou de spits al twee gesprekken hebben gevoerd in het Goffertstadion. Boekhoorn lijkt daar weinig van te weten. Gezegd moet wel dat Ted van Leeuwen technisch directeur is, en dus gaat over het transferbeleid.

"Dat ik met hem een gesprek zou hebben gehad, zijn echt Story-verhalen", zegt Boekhoorn in gesprek met Omroep Gelderland. "Ik heb niet met hem gesproken. Ik hoop natuurlijk altijd dat hij bij ons komt spelen, maar ik heb begrepen dat hij waarschijnlijk nu echt gaat stoppen met voetballen."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Agenda
zo
4/06
FC Twente
14:30
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
9 RKC Waalwijk 34 -14 41
10 Vitesse 34 -5 40
11 Go Ahead Eagles 34 -10 40
Bekijk de hele stand