'Hoeven niet de polonaise te gaan lopen, wel zakelijk gewonnen'

SC Heerenveen viert treffer
SC Heerenveen viert treffer Foto: © BSR Agency

In Omroep Abe bespreekt Leeuwarder Courant-journalist Sander de Vries met Jan Vlap de overwinning van SC Heerenveen afgelopen weekend. Door de overwinning nestelde de ploeg van Robin van Persie zich in de brede middenmoot van de Eredivisie.

Een 2-0 overwinning tegen Sparta zorgde voor opluchting. De Vries en Vlap waren het eens over de zakelijke manier waarop Heerenveen de drie punten pakte. "Zeker bij wedstrijden als Sparta thuis, dan moet je de punten pakken. Het was niet sprankelend, maar je zag wel dat ze het heel graag wilden vanaf het begin. Er stond een echt team op het veld."

"Uiteindelijk was de overwinning ook gewoon verdiend", gaan ze verder. "Sparta is onschadelijk gemaakt. Maar Sparta zetten daar ook weinig tegenover, ik vond ze tegenvallen. En natuurlijk moet je soms ook het geluk een beetje mee hebben. Heerenveen was ook echt niet hoogstaand. Maar ze straalden wel wat uit, dat is goed."

Ook al was het niet super aanvallend en sprankelend, de overwinning was volgens hen wel terecht. "Het was een zakelijke, volwassen overwinning. Als je reëel bent, speel je niet op en top. Maar is het wel voldoende en dat is heerlijk", sluiten de mannen af. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 Heracles Almelo 29 -12 35
10 Sparta Rotterdam 29 -3 34
11 NEC Nijmegen 29 -1 33
Bekijk de hele stand