Henk Veerman geniet van 'revanche': "Alles was naar de klote"

Henk Veerman viert promotie
Henk Veerman viert promotie Foto: © BSR Agency

Henk Veerman promoveerde maandag met FC Volendam terug naar de Eredivisie. Voor de oud-spits van SC Heerenveen voelt het als de ultieme revanche. 

Onder Wim Jonk was Veerman regelmatig bankzitter bij FC Volendam en vorig seizoen werd hij verhuurd aan ADO Den Haag. Team Jonk was de spits liever kwijt dan rijk, maar na hun vertrek pakte Veerman zijn kans weer bij FC Volendam. Maandag promoveerde 'Heen en Weer' terug naar het hoogste niveau, mede dankzij 22 doelpunten van de afmaker. 

De promotie voelt voor Veerman dan ook als revanche. "Honderd procent. Niet alleen revanche voor mij, maar voor de hele club", reageert hij in het Noordhollands Dagblad. "We komen uit een gitzwarte situatie, waarin alles naar de klote was. Als je nu ziet wat er van bovenaan de organisatie is neergezet, is dat een waanzinnig compliment voor iedereen die zich daarmee bemoeid heeft."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 Heracles Almelo 29 -12 35
10 Sparta Rotterdam 29 -3 34
11 NEC Nijmegen 29 -1 33
Bekijk de hele stand