Henk Brugge geniet: "Dat zijn kernwaarden die ik belangrijk vind"

Henk Brugge
Henk Brugge Foto: © Pro Shots

Henk Brugge heeft zijn eerste training als hoofdtrainer van Telstar erop zitten. De 48-jarige oefenmeester vertrok deze zomer als assistent-trainer bij SC Heerenveen om als hoofdtrainer bij de Eredivisie-club aan de slag te gaan.

Brugge wilde op de eerste training al meteen beginnen met het invoeren van de speelwijze. "Hetzelfde dynamische spel op de mat te leggen als dat Anthony heeft gedaan met zijn team. In details zal het wat anders zijn", vertelt hij voor de camera van NH Nieuws

Brugge vindt plezier een belangrijk uitgangspunt. "Plezier zorgt voor intensiteit en creativiteit. Dat zijn kernwaarden die ik belangrijk vind", meent hij. Brugge genoot in ieder geval van zijn eerste training bij Telstar. "De gretigheid was fantastisch."

De trainer heeft wel veel sterkhouders zien gaan. Zo hebben Danny Bakker en Ronald Koeman jr. een aflopend contract en kunnen zijn transfervrij vertrekken. "Het mooiste zou zijn als we Ronald nog weten te behouden. Ik heb twee goede gesprekken met Ronald gehad en de club is ook voornemens om Ronald te behouden. Alleen hij heeft de keuze", aldus Brugge, die ook Guus Offerhaus zag vertrekken.

Daarnaast keerden huurlingen Jochem Ritmeester van de Kamp, Sem van Duijn, Cedric Hatenboer, Gerald Alders, Neville Ogidi Nwankwo en Nökkvi Thorrison weer terug naar hun club. 

Lees meer:
0 reacties