Heerenveen 'slecht' in uitduels: "Zijn niet verwend dit seizoen"

SC Heerenveen heeft het in thuiswedstrijden dit jaar prima gedaan. Voor clubwatcher Roelof de Vries was de 3-2 overwinning op Ajax het hoogtepunt van het seizoen. Verslaggever Arjen de Boer snapt dat een thuiswedstrijd het hoogtepunt is, want in uitduels heeft SC Heerenveen dit jaar veel pijnlijke nederlagen geleden.

"Het komt misschien ook wel dat dit moment tegen Ajax zo mooi is, want ja, het is gewoon een bal over de lijn: ja of nee, omdat we dit seizoen niet echt verwend zijn bij SC Heerenveen", zegt De Boer bij de Sportcast, die vervolgens een aantal uitnederlagen noemt. "We zijn bij Almere City geweest, NEC, Fortuna Sittard, het was soms hemeltergend slecht... Dat klote eind helemaal naar Limburg. Krijg je 3-0 op de kloten. Wat hebben we allemaal nog meer gehad? Heracles..."

Na de winterstop staat nog een lastige uitwedstrijd op het programma, in de KNVB Beker tegen Quick Boys. "We mogen er toch vanuit gaan dat SC Heerenveen daar gewoon wint." Roelof de Vries haakt in: "Nou, ik vind dat zeker niet." Andor Faber vult aan: "Ze hebben Fortuna Sittard uitgeschakeld, Almere City uitgeschakeld en staan bovenaan in de Tweede Divisie." De Boer sluit af: "Kom op, als je die wint dan sta je in de kwartfinale. Dan heb je alleen maar amateurploegen gehad."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
zo
2/03
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
SC Heerenveen
21:00
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
10 SC Heerenveen 21 -15 25
11 NEC Nijmegen 20 3 24
12 PEC Zwolle 21 -6 24
13 Willem II 21 -6 23
Bekijk de hele stand