Heerenveen meldt nieuwe sponsor: "Voorzien stadion van schone lucht"

Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Stadion Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen heeft een nieuwe sponsor aan zich weten te binden. De Friezen verwelkomen AL-KO Luchttechniek Roden als nieuwste sponsor van de club. Het Drentse bedrijf werkte al samen met Sportstad Heerenveen en gaat nu dus ook samenwerken met SC Heerenveen.

"Sport en schone lucht zijn twee essentiële punten welke erg belangrijk zijn voor een goede gezondheid en leefklimaat van de mens", zegt Anne Jasper van der Naald van AL-KO Luchttechniek Roden op de clubsite van SC Heerenveen. "Wij voorzien onder andere de kleedkamers, het restaurant en de businessruimtes van het stadion van schone lucht."

Van der Naald gaat verder: "Een gezond en zuiver binnenklimaat waarin mensen optimaal kunnen leven en werken, dat is de expertise van AL-KO Luchttechniek. Als fabrikant van ventilatie- en luchtbehandelingstechniek met tientallen jaren ervaring ontwikkelen we oplossingen op maat." 

"Met het sponsorschap willen we het nuttige met het aangename combineren. We gaan de wedstrijden bezoeken en hopen daarbij meer connectie te krijgen met bedrijven die in Fryslân gevestigd zijn", aldus Van der Naald. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand