'SC Heerenveen loopt tonnen mis na afgeketste transfer Van Ewijk'

Milan van Ewijk
Milan van Ewijk Foto: © Pro Shots

Verrassend nieuws in de transfersaga rond Milan van Ewijk. Zijn transfer naar VfL Wolfsburg lijkt in de laatste fase alsnog afgeketst te zijn. 

De voormalig rechtsback van SC Heerenveen was hard op weg naar de Duitse club. Coventry City zou tien miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen ontvangen voor de vleugelverdediger. Transferjournalist Sacha Tavolieri meldt dinsdagmiddag echter dat de deal is vastgelopen.

Alleen de laatste plooien moesten nog gladgestreken worden, maar die laatste details blijken een probleem te zijn geworden. Volgens Tavolieri heeft VfL Wolfsburg besloten door te schakelen naar Olympique Lyon-rechtsback Saël Kumbedi. 

Domper voor SC Heerenveen

Niet alleen voor Van Ewijk, maar ook voor SC Heerenveen is het een hard gelag. De club uit Friesland heeft recht op een doorverkooppercentage en leek bij deze transfer iets meer dan een half miljoen euro op te kunnen strijken. Dat geld kan SC Heerenveen dus (nog) niet bijschrijven. 

Milan van Ewijk viert feest met zijn teamgenoten
'Van Ewijk-transfersom bekend, SC Heerenveen krijgt fraaie bonus' Lees ook
Lees meer:
0 reacties