Ging Van Beek te ver in interview? "Opmerkelijk als aanvoerder"

Sven van Beek baalt van het gelijke spel
Sven van Beek baalt van het gelijke spel Foto: © Pro Shots

Sven van Beek haalde in een interview na het duel tegen Fortuna Sittard uit naar zijn teamgenoten zonder ze bij naam te noemen. In Omroep Abe bespreken ze zijn interview waarin hij twijfelt over de inzet van ploeggenoten.

Sander de Vries twijfelt of de woorden van Van Beek wel de verstandigste zijn. "Het is best wel ontluisterend als iemand dat zegt. Het is opmerkelijk dat een aanvoerder zo hard is voor zijn ploeggenoten."

Jan Vlap begreep de woede bij Van Beek wel, maar is het niet eens met diens woorden. "Je hebt wel eens fases dat een tegenstander net even twee stapjes meer loopt, net even feller is. Maar het is niet zo dat spelers minder geven, kom op he. Soms is een tegenstander nou eenmaal even feller."

Lees meer:
0 reacties